Philips EVNIA 24M2N3201PL 23.8" monitor (Wit, 1x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4, 260 Hz (Overclock))
Log in om de prijs te zien.
Nog geen account?
Registreer hier en profiteer van de voordelen:
• Prijzen in de webweergave
• Volledige webshopfunctionaliteit
• Overzicht van alle bestellingen
Nog vragen? Neem dan gerust contact op met ons verkoopteam.
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen verzonden
Productomschrijving
De Philips EVNIA 24M2N3201PL is een snelle 24" IPS-monitor en tilt de game-ervaring naar een hoger niveau met een overklokbare vernieuwingsfrequentie van 260 Hz en een Smart MBR-responstijd van 0,3 ms. Met de scherpe HDR-beeldkwaliteit en Full HD-resolutie garandeert deze monitor een uitstekende algehele game-ervaring. Art-Nr.: 1947459