Philips Brilliance 27E3U7903 27" 5K UHD monitor (Grijs, HDMI, Thunderbolt 4, USB, LAN, Webcam)
Log in om de prijs te zien.
Nog geen account?
Registreer hier en profiteer van de voordelen:
• Prijzen in de webweergave
• Volledige webshopfunctionaliteit
• Overzicht van alle bestellingen
Nog vragen? Neem dan gerust contact op met ons verkoopteam.
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Productomschrijving
De Philips Brilliance 27E3U7903 5K-monitor heeft een 27 inch IPS scherm met 5K UHD resolutie (5120 x 2880) bij 70 Hz. Ook zijn er ingebouwde stereoluidsprekers voor multimedia en een AI-gestuurde 5,0-megapixelwebcam, ideaal voor lange vergaderingen en teamgesprekken. Voor extra flexibiliteit is de standaard verstelbaar voor de beste positie en zijn er een HDMI en Thunderbolt 4 aansluiting. Art-Nr.: 1948611