Philips 27B2G5601 27" monitor (Zilver/zwart, HDMI, DisplayPort, USB, LAN, Audio)
Log in om de prijs te zien.
Nog geen account?
Registreer hier en profiteer van de voordelen:
• Prijzen in de webweergave
• Volledige webshopfunctionaliteit
• Overzicht van alle bestellingen
Nog vragen? Neem dan gerust contact op met ons verkoopteam.
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen verzonden
Productomschrijving
De Philips 27B2G5601 Business Monitor heeft een 27 inch IPS scherm met Q-HD resolutie (2560 x 1440) bij 60 Hz. Voor extra flexibiliteit is de standaard verstelbaar voor de beste positie en zijn er een HDMI en DisplayPort aansluiting en een aantal USB poorten.Art-Nr.: 1948610