Philips 27B2G5200 27" monitor (Zilver/zwart, VGA, HDMI, DisplayPort, USB, Audio, 100 Hz)
Log in om de prijs te zien.
Nog geen account?
Registreer hier en profiteer van de voordelen:
• Prijzen in de webweergave
• Volledige webshopfunctionaliteit
• Overzicht van alle bestellingen
Nog vragen? Neem dan gerust contact op met ons verkoopteam.
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Productomschrijving
De Philips 27B2G5200 Business Monitor heeft een 27 inch IPS scherm met Full-HD resolutie (1920 x 1080) bij 100 Hz. Voor extra flexibiliteit is de standaard verstelbaar voor de beste positie en zijn er een VGA, HDMI en DisplayPort aansluiting en een aantal USB poorten.Art-Nr.: 1948609