Het maximale draagvermogen van de Neomounts NS-MPM100 is 5 kg.Art-Nr.: 1849224
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371446253 | ||
| Fabrikantcode | NS-MPM100 | ||
| Montage of bevestiging | Van | Mediaspelers, PC-systemen, Consoles | |
| Aan/op | Monitoren, Zwenkarmen, Voeten, Muren | ||
| Bevestigingstype | Schroefbevestiging | ||
| VESA-standaard | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, 100 x 200 mm, 200 x 200 mm | ||
| Aantal ondersteunde apparaten | Voor 1 Apparaat | ||
| Draagkracht | 5 kg | ||
| Afmetingen | Breedte: 342 mm x Hoogte: 224 mm x Diepte: 10 mm | ||